Холодницький хоче через суд заборонити використання

Холодницький хоче через суд заборонити використання "плівок" зі свого кабінету

Укрінформ
Керівник САП Назар Холодницький подав позов до Верховного суду, вимагаючи заборонити Кваліфікаційно-дисциплінарній комісії прокурорів використовувати записи "плівок" з його кабінету у якості доказу.

Про це повідомили Укрінформу в прес-службі суду.

"Холодницький просить визнати протиправними дії Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів щодо зберігання копій протоколу проведення негласних слідчо-розшукових дій від 23 березня 2018 року. Це основна його вимога", - зазначила працівниця суду.

Також Холодницький просить ВС зобов'язати КДКП утриматися від подальшого зберігання цих матеріалів негласно-розшукових дій.

Верховний Суд відкрив провадження у даній справі 11 червня. Засідання мало відбутися о 14 годині 5 липня, але через неявку Холодницького було перенесене на 20 вересня.

Як повідомлялося, генпрокурор і директор НАБУ 30 березня поточного року направили до КДКП скарги на керівника САП про вчинення ним дисциплінарних порушень, у яких просять звільнити Холодницького з посади. У скаргах НАБУ та ГПУ описано п'ять епізодів порушень Холодницького. Зокрема, керівнику САП закидають перешкоджання у розслідуванні низки кримінальних проваджень НАБУ.

Після розподілу дисциплінарна справа потрапила до члена КДКП Олександра Ковальчука, який до обрання на цю посаду у 2017 році працював заступником декана юридичного факультету Університету ім. Т.Г. Шевченка. Дисциплінарна перевірка відносно Холодницького тривала два місяці, після чого була продовжена ще на один місяць.

Читайте також: Висновок у дисциплінарній справі щодо Холодницького вже готовий - КДКП

У березні САП виявила пристрої для прослуховування в кабінеті керівника відомства Холодницького. Пізніше генпрокурор заявив, що ГПУ разом з НАБУ проводять розслідування стосовно Холодницького.

Сам Холодницький заявив, що записи, які приховано велися у його кабінеті, можуть бути використані для спекуляцій проти нього.

Засідання КДКП, на якому розглядатимуть скарги проти Холодницького, має відбутися 26 липня 2018.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-