Турчинов розповів про роль тероборони в умовах військового протистояння

Турчинов розповів про роль тероборони в умовах військового протистояння

Фото
Укрінформ
Багатоешелонова система територіальної оборони, яка створюється в Україні, є запорукою і фундаментом захисту країни в умовах масштабного військового протистояння.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов на полігоні Гончарівське в Чернігівській області, де відбулися військові навчання з територіальної оборони “Північна фортеця-2018”, повідомляє прес-служба РНБО.

"Розбудова системи територіальної оборони має забезпечити в умовах особливого періоду перетворення кожного району, кожного міста на неприступну фортецю", - заявив Турчинов.

Він додав, що "потужна багатоешелонова територіальна оборона є запорукою захисту України в умовах масштабного військового протистояння".

Читайте також: В Україні можуть узаконити приватизацію державних оборонних підприємств

За словами секретаря РНБО, у кожній області за проектом Генштабу створюються бригади територіальної оборони й окремі резервні підрозділи Нацгвардії і прикордонників.

Турчинов підкреслив, що під час сьогоднішніх навчань ветерани АТО і молоді резервісти пліч-о-пліч продемонстрували свої військові навички і професіоналізм. “Переконаний, що в бойових умовах вони діятимуть не менш ефективно”, - додав він.

Секретар РНБО зазначив також, що розбудова системи територіальної оборони дозволяє підготувати багатотисячний додатковий резерв для Збройних сил, Національної гвардії та прикордонних військ. "У результаті ми маємо отримати додаткову потужну півмільйонну армію, здатну надійно захистити Україну від будь-якого агресора", - заявив він.

Турчинов додав, що в системі територіальної оборони можуть себе реалізувати як ветерани АТО, так і молодь призовного віку, "що є важливою складовою патріотичного виховання".

Секретар РНБО також зазначив, що Міністерство оборони та Генеральний штаб готують проект закону "Про територіальну оборону України", який після схвалення на засіданні РНБО буде внесено до парламенту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-