Столтенберг: Принцип відчинених дверей до НАТО актуальний для України

Столтенберг: Принцип відчинених дверей до НАТО актуальний для України

Укрінформ
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг підтвердив відкритість альянсу до вступу нових членів.

Так у Брюсселі на зустрічі з міністром оборони України Степаном Полтораком Столтенберг відповів на запитання щодо перспектив вступу України до оборонного союзу.

«Принцип відчинених дверей, один із основних принципів НАТО, є актуальним як для України, так і для інших країн. Вважаю історичною подією, що в новій будівлі штаб-квартири альянсу я першим міністром із країн-партнерів приймаю міністра оборони України Степана Полторака», – сказав глава НАТО.

Читайте також: Полторак скоординував співпрацю з колегами із НАТО

Під час зустрічі Полторак поінформував Столтенберга про особливості воєнно-політичної обстановки в Україні, а також розповів про реформи в українському оборонному відомстві.

«Ми усвідомлюємо, що майбутнє української держави нерозривно пов’язане з членством у системі колективної безпеки й оборони альянсу. Попри складну ситуацію на сході України наш внесок в операції альянсу буде збережено й нарощено», – цитує слова міністра оборонне відомство України.

Читайте також: Порошенка запросять на липневий саміт НАТО - Столтенберг

Нагадаємо: 7 червня генеральний секретар НАТО підтвердив, що президент України Петро Порошенко буде запрошений на саміт НАТО 11-12 липня в Брюсселі, але додав, що формат зустрічей із ним ще не визначений.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-