Деокупація Донбасу має відбуватися за принципом "малих кроків" - Аваков

Деокупація Донбасу має відбуватися за принципом "малих кроків" - Аваков

1036
Ukrinform
Деокупація і реінтеграція Донбасу має відбуватися за принципом "малих кроків".

Таку думку висловив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час зустрічі з представниками Атлантичної ради, повідомляє прес-служба МВС.

"Деокупація та реінтеграція Донбасу має відбуватися за принципом "малих кроків". Кожен крок має доводити нашим громадянам України, які живуть на Донбасі, що з Україною їм краще, ніж з окупаційним режимом: якість життя, доступ до комунальних освітніх, пенсійних послуг, соціальних гарантій, доступ до українських біометричних паспортів, які дозволяють вільно пересуватися країнами Європи, доступ до громадянських прав, реконструкція доріг, мостів, систем комунікації, освіта і тощо", – сказав міністр.

За його словами, така тактика дасть змогу протягом 5-7, можливо, 10 років пройти шлях реабілітації.

Читайте також: Реінтеграцію Донбасу потрібно починати ще до звільнення територій - Тука

Зазначається, що таку стратегію схвально оцінив директор Євразійського центру Атлантичної ради Джон Гербст.

Атлантична рада – аналітичний центр, неурядова організація США, котра переважно займається міжнародними відносинами атлантичної спільноти. Центр надає дослідження та поради урядам та компаніям. Його діяльність спрямована на заохочення порядку регіонального співробітництва та інтеграції на основі спільних цінностей та спільних інтересів у вільному, процвітаючому та мирному майбутньому.

Фото: mvs.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-