У Європарламенті впевнені, що Україна може побороти корупцію

У Європарламенті впевнені, що Україна може побороти корупцію

Укрінформ
У Європарламенті висловлюють упевненість, що Україна спроможна подолати корупцію.

Про це заявив депутат від Австрії Лукас Мандл, відкриваючи у Європарламенті дискусію «Чи спроможна Україна перемогти у своїй війні з корупцією?», яка проходить у вівторок у Європарламенті за участі генерального прокурора України Юрія Луценка, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Якщо би ми не могли чітко відповісти «так» на запитання, чи спроможна Україна побороти корупцію, то ми б не сиділи тут разом за одним столом», - переконаний Мандл.

Він нагадав, що подолання корупції є однією із найважливіших справ, від якої залежить майбутнє України. 

Читайте також: Норвегія дала ще €3,6 мільйона на проекти Ради Європи в Україні

Зі свого боку Богуслав Гертруда, представник Європейської служби зовнішньої діяльності, який відповідає за відносини з Україною, позитивно відзначив досягнутий у попередні роки прогрес у боротьбі з корупцією. Однак він вказав на деякі негативні тенденції.

«На жаль, ми також маємо занепокоєння щодо цієї антикорупційної реформи. Після надання Україні безвізового режиму Єврокомісія продовжує моніторити імплементацію визначених критеріїв для України, включаючи антикорупційну сферу», - зазначив Гертруда.

Він нагадав, що деякі негативні тенденції були викладені у доповіді Єврокомісії щодо імплементації безвізового режиму у грудні минулого року, де наголошувалося про нагальну необхідність вжити подальших антикорупційних кроків.

Гертруда також закликав Україну виконати свої зобов'язання та скасувати електронне декларування для громадських активістів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-