Норвегія дала ще €3,6 мільйона на проекти Ради Європи в Україні

Норвегія дала ще €3,6 мільйона на проекти Ради Європи в Україні

823
Ukrinform
Норвегія виділила ще €3,6 млн на реалізацію проектів Ради Європи в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Ради Європи в Україні.

"Норвегія оголосила про рішення виділити ще 34 млн норвезьких крон (приблизно 3,6 млн євро) для реалізації Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 рр., на додаток до 10 млн норвезьких крон, що їх було надано раніше як фінансову допомогу", - йдеться у повідомленні.

Як зазначають в Офісі Ради Європи в Україні, загальний внесок Норвегії у розмірі 44 млн норвезьких крон (приблизно 4,6 млн євро) буде спрямовано на забезпечення роботи проектів в Україні над реформами у сферах, визначених пріоритетними для України новим планом дій на 2018-2021 роки.

"Серед пріоритетів - подальша підтримка реформування судової сфери, виконання судових рішень, реформа децентралізації, боротьба з корупцією, надання підтримки внутрішньо переміщеним особам, безпека журналістів та інші", - зазначили в організації.

Читайте також: Кабмін підпише з Німеччиною угоду про €9 мільйонів фіндопомоги

Як повідомлялося, 21 лютого 2018 року Комітет міністрів Ради Європи ухвалив рішення про затвердження плану дій РЄ для України на 2018-2021 рр. Ключовими партнерами з української сторони є центральні та місцеві органи державної влади і неурядові організації.

Розрахунковий бюджет плану дій становить 29,5 млн євро, у фінансуванні якого вже беруть участь Швейцарія, Норвегія, Данія, Швеція, Нідерланди, Ірландія, Чехія, Литва, Угорщина, Ліхтенштейн та Європейський Союз.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-