Кулеба: У ПАРЄ поменшало розмов про повернення делегації Росії

Кулеба: У ПАРЄ поменшало розмов про повернення делегації Росії

Ексклюзив
1865
Ukrinform
Активність у питанні повернення російської делегації до сесійної зали ПАРЄ, як це було на зимовій сесії, дещо знизилася.

Про це в коментарі Укрінформу повідомив постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба.

«Розмов про те, що треба повертати Росію, зараз поменшало, але вони не знімаються», - сказав Кулеба.

Щодо ключових подій сесії, яка розпочнеться у понеділок, дипломат назвав доповідь щодо корупції в ПАРЄ, зустріч ad hoc комітету, термінові дебати з безпекової ситуації в Європі із наголосом на незаконному проведенні президентських виборів в Криму, отруєнні в Солсбері і взагалі поведінці Росії. 

Читайте також: Логвинський: На сесії ПАРЄ може скластися "досить цікава ситуація" навколо Ягланда

«З цих термінових дебатів може вималюватися дуже серйозне рішення, бо по них треба ухвалювати резолюцію... Велику роль зіграє й антикорупційна доповідь. Наразі невідомо, що в ній. Можливо, там якась сенсація, яка підійме скандал і будуть розхитані позиції генсека, позиції людей з ПАРЄ. А можливо, цього й не станеться», - пояснив Кулеба.

Серед важливих «сайд івентів» - подій, які відбуваються паралельно із заходами за програмою сесії, здебільшого у перервах між засіданнями, дипломат наголосив на проведенні Україною круглого столу на тему: «Північний потік-2 як інструмент гібридної війни».

Як повідомлялося, весняна сесія Парламентської асамблеї Ради Європи відбуватиметься 23-27 квітня у Страсбурзі.

На ній також будуть обговорюватися теми гібридної війни, протидії фінансування ІДІЛ, нових вимог до дотримання прав людини, гуманітарні потреби внутрішньо переміщених осіб, проблеми зростання антисемітизму, ісламофобії, ксенофобії в Європі та інші питання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>