Україна отримала в Європарламенті безпрецедентну підтримку - нардеп

Україна отримала в Європарламенті безпрецедентну підтримку - нардеп

Укрінформ
Україна нині має безпрецидентну підтримку в Європарламенті, зокрема щодо української зовнішньої політики, позиції щодо окупованих територій, протидії агресору в Криму та на окупованих територіях.

Про це Укрінформу розповів народний депутат Микола Княжицький, співголова засідання комітету асоціації Україна-ЄС, яке відбулося в Страсбурзі.

«Нам дуже приємна була повна підтримка української зовнішньої політики і української позиції щодо окупованих територій, протидії агресору в Криму та на окупованих територіях. Такої одноголосної підтримки, яка була на цьому засіданні, не було вже давно», - наголосив Княжицький.

Читайте також: Україна та ЄС збирають парламентський комітет асоціації

За його словами, Україну підтримують не лише депутати Європейського парламенту, а й представники зовнішньополітичного офісу Європейської комісії.

«Тому ми сподіваємося на введення додаткових санкцій, на те, що ситуації з правами людини, політичними в’язнями-українцями, як в Криму, так і на території Російської Федерації, буде надана належна оцінка і по відношенню до тих людей, які були причетні до окупації українських територій або до порушення прав людини щодо українців, будуть введені санкції й ЄП буде свою позицію щодо Росії робити жорсткішою», - вказав він.

Читайте також: ЗМІ: Майже 50 європарламентарів закликали бойкотувати ЧС-2018 в Росії

Щодо введення додаткових санкцій, за його словами, триває обговорення цього питання.

«У нас зараз йде дискусія, але ми бачимо, що європарламентарі підтримують цю ідею та обіцяють впливати на Єврокомісію для того, щоб і Європейський союз підтримав ті санкції, які ввели США, і пропрацювали свої санкції проти тих людей, які порушують українське законодавство або посягають на українську територіальну цілісність, або порушують права людини», - вказав політик.

Читайте також: Зовнішній політиці ЄС не вистачає єдності - євродепутат

Він також наголосив на результативності роботи в рамках комітету асоціації, оскільки «ми навчилися разом працювати з європейськими партнерами, довели європейцям, європейському парламенту, європейському співтовариству, що український парламент, український уряд, українська влада можуть ефективно виконувати всі рекомендації Угоди про асоціацію».

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-