Княжицький

18 травня 2019

25 квітня 2019

24 квітня 2019

22 квітня 2019

11 квітня 2019

У ВР прогнозують ухвалення "мовного закону" наступного пленарного тижня

Голова ВР Андрій Парубій заявив, що наступного пленарного тижня, який відбудеться з 22 по 26 квітня, парламент перейде до законопроекту «Про забезпечення функціонування української мови як державної», і закликав депутатів мобілізуватися і скасувати всі свої відрядження.

10 квітня 2019

Мовний експерт Зеленського виступає за модернізований СРСР - Княжицький

Голова комітету Верховної Ради з питань культури й духовності Микола Княжицький вважає, що радник кандидата на посаду Президента України Володимира Зеленського Олександр Харєбін, який відповідатиме за гуманітарну політику, виступає проти державної мови.

12 березня 2019

Мовний закон зніме будь-які спекуляції щодо "руского міра" — Княжицький

Голова комітету ВР з питань культури й духовності Микола Княжицький переконаний, що ухвалення закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної" унеможливить будь-які спекуляції щодо існування "руского міра" в Україні.

26 лютого 2019

Навряд чи закон про гастролерів до РФ ухвалить Рада цього скликання - депутат

Голова Комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький ставить під сумнів імовірність ухвалення Верховною Радою восьмого скликання законопроекту, яким пропонується врегулювати гастрольну діяльність українських артистів на території Росії.

25 лютого 2019

14 грудня 2018

15 листопада 2018

18 жовтня 2018

Княжицький пояснив процедуру передачі Андріївської церкви Вселенському патріархату

Голова комітету Верховної Ради з питань культури і духовності Микола Княжицький прогнозує, що процедура підписання угоди про передачу у постійне користування Вселенському патріархату не займе багато часу.

Мовний закон: Княжицький озвучив дедлайн поправок депутатам

Голова Комітету ВР з питань культури і духовності Микола Княжицький сподівається, що парламент зможе ще до нового року ухвалити в цілому Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-