Логвинський назвав головну мету Росії в ПАРЄ

Логвинський назвав головну мету Росії в ПАРЄ

995
Ukrinform
Головна мета Росії в ПАРЄ не повернути свою делегацію до сесійної зали, а зняти санкції, оскільки вони вартують мільярдів російській економіці, а одним із прогнозованих методів впливу є підрив довіри до України в організації.

Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів народний депутат, заступник голови постійної делегації України в ПАРЄ Георгій Логвинський.

"Росія докладає титанічних зусиль не для повернення до Ради Європи, для них першочергове завдання – це зняття санкцій, які вартують їм мільярдів", - сказав Логвинський.

Одним із способів до цього, переконаний нардеп, є спроби підірвати довіру до України в організації, зокрема за його прогнозом, може бути використано ситуацію, що склалася з арештом Надії Савченко.

"До речі, певною несподіванкою є те, що офіс пана Аграмунта – попереднього президента Парламентської асамблеї Ради Європи - почав задавати запитання про те, що сталося з пані Савченко. Він уже вказав, що Савченко була депутатом Парламентської асамблеї, працювала в Страсбурзі", - зазначив Логвинський.

На його переконання, "питання дуже риторичне, бо вже очевидно, як вони будуть його ставити".

Читайте також: Україна досягла рівня, коли може надавати допомогу впливовим країнам - Логвинський

"Ви від нас вимагали звільнення Савченко. Росія казала, що вона терорист, ви казали, що вона – боєць і герой України. За нашою допомогою, під міжнародним тиском, її звільнили, але тепер сама Україна каже, що вона терорист. Так може, не все, що Україна каже, це правда. Може, згодом Україна може визнати власну помилку й в інших питаннях", - таким вважає можливе формулювання ситуації навколо Савченко заступник голови постійної делегації України в ПАРЄ.

Як відомо, сьогодні народний депутат Надія Савченко проходила допит на поліграфі у слідчому ізоляторі СБУ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>