Річна програма Україна-НАТО передбачає посилення захисту антикорупціонерів

Річна програма Україна-НАТО передбачає посилення захисту антикорупціонерів

1117
Ukrinform
Річна національна програма під егідою Комісії Україна-НАТО на 2018 рік в частині "запобігання та протидія корупції" передбачає, зокрема, впровадження в НАБУ системи внутрішнього контролю та системи управління ризиками.

Текст документа опублікований на сайті Президента України.

"Впровадити в Національному антикорупційному бюро України систему внутрішнього контролю та систему управління ризиками відповідно до стратегічних цілей, які грунтуються на принципах Програми BІ (Програми НАТО з розбудови цілісності, прозорості, підзвітності, запровадження доброчесності та зниження корупційних ризиків у роботі оборонних і безпекових інституцій — ред.)", - йдеться в РНП-2018.

Серед інших пріоритетних завдань на поточний рік - розробити та забезпечити виконання плану заходів з реалізації нової Антикорупційної стратегії України на 2018-2020 роки. Також передбачено імплементацію рекомендацій НАТО за результатами проведеної у 2017 році самооцінки складових сектору безпеки і оборони України на предмет виявлення корупційних ризиків.

Крім того, РНП передбачає удосконалення механізму державного захисту осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривачів), а також визначення механізму захисту осіб, які розкривають інформацію про загрозу або шкоду суспільним інтересам.

"Пріоритетом діяльності у сфері запобігання та протидії корупції у 2018 році є практичне втілення норм прийнятих антикорупційних законів", - йдеться у документі.

Читайте також: Порошенко затвердив річну програму співробітництва Україна - НАТО

Як повідомлялося, Президент України Петро Порошенко 28 березня підписав Указ "Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна - НАТО на 2018 рік".

Річна національна програма (РНП-2018) є системним стратегічним документом, що визначає пріоритетні завдання на 2018 рік та середньострокові цілі, які планується досягти до 2020 року. Також документ визначає відповідні практичні заходи в рамках реалізації політики євроатлантичної інтеграції України, реформування сектору безпеки і оборони країни відповідно до стандартів і рекомендацій Альянсу. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>