Могеріні запустить у Києві антифейкову кампанію з євроінтеграції

Могеріні запустить у Києві антифейкову кампанію з євроінтеграції

1271
Укрінформ
Віце-президент Єврокомісії Федеріка Могеріні під час робочого візиту в Україну 11-12 березня має намір представити нову комунікаційну кампанію «Просуваючись разом вперед».

Про це вона повідомила в інтерв’ю агентству УНІАН

«Поки я перебуватиму в Києві, я розпочну нову комунікаційну кампанію під назвою «Moving Forward Together» («Просуваючись разом вперед»), мета якої - показати, що означає наша Угода про асоціацію для українців, і чому це наше пріоритетне завдання. Люди повинні знати, що про наші взаємини поширюють фейкову інформацію, але ми також повинні діяти та діємо на випередження, щоб у людей був доступ, в першу чергу, до фактів», - сказала Могеріні.

За її словами, повідомляти про фейкову інформацію є частиною роботи Оперативної робочої групи ЄС зі стратегічних комунікацій (East StratCom Task Force). «Реальність така, що Євросоюзу необхідно краще інформувати не тільки громадян в своїх країнах, а й за межами своїх кордонів, що це таке і чим ця група займається. Наведу на прикладі України: український народ і наші громадяни повинні знати про роботу, яку ми проводимо спільно для підтримки реформ, про створення можливостей для молоді, зростання бізнесу, підтримки прав людини та основних свобод і, звичайно ж, про прихильність ЄС незалежності і територіальній цілісності вашої країни», - пояснила високий представник ЄС.

Читайте також: Могеріні у Києві зустрінеться з Порошенком і Гройсманом

Могеріні 11-12 березня відвідає Україну з робочим візитом. В рамках візиту Могеріні зустрінеться з Президентом України Петром Порошенком, Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, міністром закордонних справ Павлом Клімкіним та міністром з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадимом Чернишем.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-