Сусіди України мають зважати на агресію Кремля - Волкер

Сусіди України мають зважати на агресію Кремля - Волкер

Укрінформ
Сусідні країні, такі як Польща чи Угорщина, сперечаючись з Україною з різних питань, мають враховувати факт, що Київ зараз веде боротьбу з агресором за свою країну на сході. 

Таку думку під час виступу у варшавській філії The German Marshall Fund, відповідаючи на питання про погіршення польсько-українських відносин в історичній площині, висловив у середу спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Кожен повинен усвідомлювати драму, з якою стикається Україна: щоденний захист своєї території, втрата солдатів кожного тижня... Це - драматичний досвід, який мають усвідомлювати усі - Польща, США, Німеччина та інші",- заявив Волкер.

Він наголосив, що зараз Україна зміцнює свою національну ідентичність, і потребує поваги і розуміння.

Читайте також: Волкер: Час подумати про посилення санкцій за Крим

Спецпредставник США зазначив, що є загальне усвідомлення того, що російська окупація української території стосується усіх країн — Польщі, країн регіону та Європи. Він підкреслив: якщо хтось силою змінює кордони, то це не посилює стабільність в Європі.

Волкер зауважив, що не усім може подобатися те, що робить Україна. "Але ми повинні розуміти, для чого вона це робить. Ми повинні бачити більшу картину, адже необхідною є допомога (Україні — ред.) з боку сім'ї європейських народів відновити контроль над своєю територією. Думаю, це той підхід, який потрібно застосувати під час ведення щоденних дискусій (з Україною — ред.)", - підкреслив спецпредставник держдепартаменту США.

Під час візиту до Варшави Волкер зустрівся з главою МЗС Польщу Яцеком Чапутовичем та головою канцелярії президента Польщі Кшиштофом Щерським. Під час цих зустрічей обговорено питання регіональної безпеки і шляхи врегулювання конфлікту на Донбасі.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-