Волкер

18 лютого 2023

03 січня 2023


У заяві лаврова про відмову від переговорів з Україною дуже багато смішного — Волкер

Колишній посол США в НАТО та ексспецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер вважає смішною аргументацію очільника МЗС росії сергія лаврова щодо відмови від переговорів з Україною на основі «формули миру».


росія не зможе відреагувати на передачу Україні системи Patriot – Волкер

Колишній посол США в НАТО та ексспецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер вважає, що росія вже кинула у війну проти України все, що могла, тому насправді їй немає чим відповідати на полі бою на поставки сучасного західного озброєння, зокрема системи Patriot.

08 грудня 2022


Волкер - Макрону: Гарантіями безпеки для Європи є міцна оборона і вступ України й Грузії у НАТО

Найкращі гарантії безпеки для Європи полягають у побудові міцної оборони, зобов’язанні рф виконувати підписані угоди, а також членстві України й Грузії в Північноатлантичному альянсі, щоби убезпечити їх від повторного нападу.

16 листопада 2022


Реакцією США на масовану російську атаку буде потужна військова підтримка України - Волкер

Спеціальний представник уряду США з питань України у 2017-2019 роках посол Курт Волкер прогнозує, що реакцією США на вибухи в Польщі буде розслідування військових злочинів росії і потужна військова підтримка України.

31 жовтня 2022


путін не має засобів для перемоги в Україні, росія програє - Волкер

Колишній спеціальний представник Державного департаменту США з питань України та постійний представник США у НАТО в 2008-2009 роках Курт Волкер вважає, що єдиним фіналом російсько-української війни може бути беззаперечна поразка рф.

07 серпня 2022

06 серпня 2022


Волкер: Обмеження на постачання Україні далекобійних снарядів – безглузде, його слід переглянути

Колишній спецпредставник США по Україні посол Курт Волкер вважає, що обмеження на надання Україні далекобійних снарядів дальністю 300 км є невиправданим і має бути переглянуте.

05 липня 2022


США та партнери шукають шляхи прискорення поставок озброєнь Україні - Волкер

Американське і західне озброєння від партнерів вже надходить в Україну. Воно вже впливає на хід бойових дій, як успішні атаки на склади боєприпасів, які ми бачили в останні дні. Водночас США та їхні партнери шукають шляхи прискорення нових поставок.

28 червня 2022


росія даремно сподівається на роздачу паспортів в окупованих містах України - Волкер

Колаборанти, ставленики окупаційних адміністрацій, російські паспорти на зайнятій українській території – все це зникне першого ж дня, як тільки ЗСУ відкинуть війська рф та звільнять міста і селища на півдні та сході України.

24 травня 2022

05 травня 2022

12 квітня 2022

01 березня 2022

10 лютого 2022

09 лютого 2022


Волкер не вірить, що Путін справді боїться наближення НАТО до кордонів Росії

Колишній спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер вважає, що причиною російської ескалації поблизу кордонів України є прагнення Володимира Путіна побудувати велику Росію, а не занепокоєність з приводу наближення НАТО до кордонів РФ.


Путін може використати навчання у Білорусі для відволікання уваги чи наступу на Україну – Волкер

Колишній спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер вважає, що метою проведення спільних російсько-білоруських військових навчань на території Білорусі може бути як відволікання уваги, так і новий наступ на Україну.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-