Парубій відгукнувся на пропозицію Президентів  щодо  Дня української державності

Парубій відгукнувся на пропозицію Президентів щодо Дня української державності

Укрінформ
Пропозиція Президентів України щодо запровадження Дня української державності надзвичайно актуальна і заслуговує на підтримку Верховної Ради України.

Про це сказав Голова Верховної Ради Андрій Парубій після зустрічі з Президентами України 1991-2010 років Леонідом Кравчуком та Віктором  Ющенком, повідомляє прес-служба парламенту.

«Ідея трьох Президентів України – Леоніда Кравчука, Леоніда Кучми, Віктора Ющенка – законодавчо встановити День Української Державності – надзвичайно актуальна і заслуговує на підтримку Верховної Ради України, – зазначив Парубій. – Вважаю, що після загальнонаціонального обговорення, фахових дискусій, ми приймемо відповідне обгрунтоване рішення".

Він також наголосив, що український парламент був і залишається форпостом українства, тому всі ініціативи, спрямовані на відновлення історичної пам’яті, утвердження української мови, розвитку української культури, зміцнення Незалежності і Державності, "будуть нами підтримані".

Під час зустрічі Кравчук та Ющенко подякували Голові Верховної Ради України за здійснені парламентом кроки щодо декомунізації, відновлення української історичної пам'яті та захисту української мови, а  також виступили з ініціативою запровадження Дня Української Державності та передали Голові парламенту України відповідне звернення.

Парубій поінформував Президентів про плани парламентаріїв щодо зміцнення національної безпеки, у тому числі - інформаційної, наголосив на всебічній підтримці української мови, української книги та українського кіно. 

Читайте також: Три президенти закликали Порошенка оголосити Рік утвердження державної мови

Голова Верховної Ради розповів про зміни у самій будівлі Парламенту, про екскурсійні програми для громадян та гостей і запросив президентів оглянути портал Прапора Незалежності та музейну експозицію, присвячену 100-літтю Української революції в кулуарах Верховної Ради.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-