Миротворців ООН на Донбасі має бути не менше 20 тисяч – фонд Расмуссена

Миротворців ООН на Донбасі має бути не менше 20 тисяч – фонд Расмуссена

Укрінформ
Миротворча місія ООН на сході України повинна складатися щонайменше із 20 тисяч особового складу із європейських країн, які не є членами НАТО.

Такі висновки містяться у доповіді Інституту Гудзона (м. Вашингтон, США) "Чи зможе ООН відновити єдність України? Експертна доповідь "Расмуссен глобал" щодо миротворчої місії у східній Україні", повідомили власному кореспонденту Укрінформу у фонді екс-генерального секретаря НАТО Андерса Фог Расмуссена.

"Миротворчі сили мають отримати посилений мандат і включати 20 тис. персоналу із європейських країн, які не є членами НАТО. Зокрема, ключову роль мають відігравати представники таких країн, як Швеція, Фінляндія або Австрі", - вважають експерти.

Зокрема, від двох до чотирьох тисяч осіб у складі миротворчих сил має становити цивільний персонал, включаючи правоохоронців.

Читайте також: Миротворці ООН можуть сприяти реалізації "Мінська" - Берлін

Серед головних завдань відзначається сприяння миротворчими силами ООН імплементації Мінських домовленостей.

Як наголошується, можливе проведення виборів у регіоні станеться лише після повного розгортання миротворчої операції на Донбасі.

Також "Расмуссен глобал" вважає, що ООН має призначити спеціального представника на сході України, який би контролював і координував діяльність миротворчих сил на Донбасі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-