Клімкін заявив про нове поле битви з агресією РФ

Клімкін заявив про нове поле битви з агресією РФ

Укрінформ
Американський законопроект про посилення співробітництва між Україною та США у сфері кібербезпеки є новим спільним полем битви з російською гібридною агресією.

Про це написав міністр закордонних справ Павло Клімкін у Twitter.

"Закон про посилення співробітництва між Україною та США у сфері кібербезпеки - це нове спільне поле битви з російською гібридною агресією. Дякую конгресменам за підтримку. У віртуальному просторі ми теж переможемо", - зазначив Клімкін.

Як повідомляв Укрінформ, нижня палата — палата представників американського Конгресу у середу ухвалила законопроект "Про співпрацю з Україною в питаннях кібербезпеки".

Законопроект передбачає, зокрема, допомогу Україні в удосконаленні стратегії безпеки в кіберпросторі. При цьому наголошується на доцільності для Конгресу й уряду США здійснити низку конкретних кроків. Йдеться, насамперед, про посилення захисту урядових комп'ютерних мереж України, зменшення залежності від російських інформаційних систем і технологій, а також розширення можливостей для України в плані міжнародного обміну інформацією.

Читайте також: Палата представників прийняла законопроект на підтримку кібербезпеки України

Крім того, документ підкреслює відданість Хартії про стратегічне партнерство між Україною і США, Будапештському меморандуму, а також співпраці Україна-НАТО.

Для того, щоб документ набув чинності закону, за нього має проголосувати Сенат, після чого його повинен затвердити президент США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-