У НАТО обговорять реформу української армії та ситуацію на Донбасі

У НАТО обговорять реформу української армії та ситуацію на Донбасі

Укрінформ
Начальники генеральних штабів країн-членів НАТО обговорять актуальні питання діяльності Альянсу, безпекову ситуацію на сході України в умовах російської агресії, а також прогрес реформ українських Збройних Сил. 

У засіданні військового комітету НАТО у Брюсселі візьме участь начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії Віктор Муженко.

«Нас поінформують про стан розвитку Збройних сил України», - заявив у вівторок голова Військового комітету НАТО чеський генерал Петер Павел.

Сесія, присвячена Україні, запланована на середу, 17 січня. Українська сторона також поінформує Військовий комітет НАТО на рівні начальників генеральних штабів про безпекову ситуацію в Україні та навколо. 

Читайте також: До захисту прав людей на окупованих територіях хочуть залучити G7, ЄС і НАТО

У центрі уваги дводенного засідання начальників генеральних штабів союзників також є адаптація командної структури Альянсу в умовах нових і майбутніх безпекових викликів та загроз, проведення операції НАТО в Афганістані, участь у глобальній коаліції боротьби з ІДІЛ.

Як повідомляв Укрінформ, у вівторок у штаб-квартирі НАТО відкриється фотовиставка про російську агресію проти України українського фотографа і волонтера Дмитра Муравського.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-