У Раді знають, як не дати Росії повернутися до ПАРЄ

У Раді знають, як не дати Росії повернутися до ПАРЄ

920
Ukrinform
Голова Комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко наголошує на необхідності наполегливої роботи членів української делегації в ПАРЄ, аби не допустити повернення Росії до складу Парламентської Асамблеї Ради Європи і пом'якшення санкцій проти неї.

Про це вона заявила журналістам, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«На 2018 рік теж будуть спроби неодноразові повернення Росії, питання знаття санкцій, пом'якшення. Українська делегація повинна наполегливо працювати і, я думаю, що в складі 23 осіб вони зможуть відбивати ці атаки», - підкреслила Гопко. 

При цьому вона зазначила, що в середу комітет мав розглядати питання обрання останнього, 24 члена, до делегації в ПАРЄ представника фракції «Народного фронту» Віктора Єленського, але з огляду на відсутність кворуму це питання залишилось невирішеним.

Разом із тим вона наголосила, що це питання має бути вирішено. Для цього, за її словами, голова делегації Володимир Ар'єв може провести переговори із лідерами парламентських фракцій.

«Але очевидно, що представництво, як воно має відбуватись за статутом, важливо було зробити, і тому питання до того, щоб голова нашої делегації Володимир Ар'єв вирішив це питання, якщо потрібно, вже на рівні лідерів фракцій, в присутності членів цих фракцій на комітеті, щоб був кворум», - зазначила вона.

Як повідомлялось, на зимовій сесії ПАРЄ, яка відбудеться у Страсбурзі з 22 по 26 січня, буде розглянуте питання гуманітарних наслідків російської агресії проти України.

Читайте також: Кулеба сказав, коли може вирішиться питання повернення Росії в ПАРЄ

Також під час зимової сесії буде обрано президента ПАРЄ, нового Комісара з прав людини, суддю Європейського суду з прав людини від Іспанії, йдеться у порядку денному сесії.

В жовтні 2017 року Ар'єв заявив, що Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд лобіює повернення делегації РФ до сесійної зали Парламентської асамблеї РЄ.

РФ відмовилася сплачувати членські внески в Раді Європи, поки не будуть відновлені повноваження її делегації в ПАРЄ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-