У Канаді заговорили про посередництво у конфлікті між Україною і РФ

У Канаді заговорили про посередництво у конфлікті між Україною і РФ

Ексклюзив
1049
Ukrinform
Лідер Зеленої партії Канади та депутат федерального парламенту Елізабет Мей вважає, що Канада має виступити посередником у конфлікті між Україною та Росією.

Таку думку вона висловила у коментарі кореспондентові Укрінформу.

"Наше залучення в Україні повинно також включати спілкування із Росією. Нам слід показати світові, що ми готові виступити чесним посередником. Нам слід захищати права України перед обличчям російської агресії, при цьому переконуючи Росію досягти довготермінового вирішення", - сказала Мей.

Вона додала, що саме дипломатія та багатосторонні перемовини є сильними сторонами Канади, які дозволяють їй відігравати помітну роль на світовій арені.

"Нам слід зменшити накал у регіоні, підтримувати громадянське суспільство в Україні й збільшити нашу допомогу на розвиток. Окрім цього, у спілкуванні із Росією варто наполягати на важливості знаходження довготермінового рішення", - підсумувала депутат.

Читайте також: Клімкін про СЦКК: У ляльковому театрі можна говорити лише з ляльководами

При цьому збільшувати військову складову допомоги вона не вважає за потрібне.

Як повідомляв Укрінформ, минулого тижня Канада оголосила про внесення України до Контрольного переліку країн, до яких дозволені поставки автоматичної зброї. Цей крок скасовує збройне ембарго, що де-факто діяло супроти України ще з 1991 року.

Фото: Canadian Press

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-