Парубій просить депутатів про максимальну явку на друге читання бюджету

Парубій просить депутатів про максимальну явку на друге читання бюджету

647
Ukrinform
Голова Верховної Ради Андрій Парубій закрив ранкове пленарне засідання, депутати продовжать роботу о 16:00 на вечірньому засіданні.

Про це він оголосив у сесійній залі, повідомляє кореспондент Укрінформу .

Парубій закликав депутатів забезпечити максимальну явку на вечірнє засідання.

Як повідомлялось, Рада продовжила своє вечірнє пленарне засідання до завершення розгляду у другому читанні законопроекту № 7000 «Про Державний бюджет України на 2018 рік».

На вечірньому засіданні також депутати розглянуть ряд питань, які були включені до порядку денного сесії і щодо яких було прийнято рішення розглянути їх у четвер. Зокрема, це стосується законопроектів, якими пропонується продовжити дію мораторію на продаж сільськогосподарських земель, законопроекту № 7342-1 «Про внесення змін до Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" щодо надання повноважень Президенту України для забезпечення сталої діяльності НКРЕКП. 

Читайте також: Рада працюватиме, поки не ухвалить бюджет

Окрім того, депутати також вирішили розглянути проект постанови про відкликання народного депутата Єгора Соболєва з посади голови парламентського Комітету з питань запобігання і протидії корупції.

Після розгляду цих та ряду інших питань депутати перейдуть до розгляду держбюджету на наступний рік.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>