Нардепи розійшлися до вівторка

Нардепи розійшлися до вівторка

Укрінформ
Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко закрила пленарне засідання.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«До зустрічі 14 листопада о 10 годині на черговому ранковому засіданні», - сказала вона.

Наступний тиждень у парламенту буде пленарним.

Як повідомлялось, 9 листопада Рада внесла зміни в Державний бюджет на 2017 рік, передбачивши збільшення на 7,6 млрд гривень видатків на надання субсидій за оплату житлово-комунальних послуг.

Окрім того, депутати прийняли закон про житлово-комунальні послуги, яким передбачається порядок укладення споживачами договорів на отримання всього комплексу житлово-комунальних послуг.

Читайте також: Нові штрафи і 50 км/год: уряд передає Раді зміни до ПДР

Потреба у його ухваленні виникла після того, як 1 липня 2015 року набрав чинності закон «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Він зафіксував, що у багатоквартирному будинку може бути лише три форми управління: безпосередньо співвласники, об'єднання співвласників та управитель. Водночас питання відносин між управителем та співвласниками багатоквартирних будинків залишалося неврегульованим.

Також  парламент ухвалив в цілому законопроект №7126 «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби», яким передбачається зміна процедури призначення голів місцевих державних адміністрацій і їх заступників, а також виведення їх із категорії державних службовців.

Однак депутати не змогли відкликати  з порядку денного сесії законопроект № 6011 «Про антикорупційні суди». 8 листопада Президент Петро Порошенко звернувся з листом до Андрія Парубія із пропозицією утворити робочу групу із напрацювання законопроекту «Про антикорупційні суди» з урахуванням рекомендацій Венеціанської комісії.

За словами Глави держави, подання та реєстрація нового законопроекту є неможливим через законопроект № 6011, який все ще залишається включеним до порядку денного сесії Верховної Ради України, попри рекомендації Венеціанської комісії його відкликати.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-