Партія Порошенка і сам Президент перемогли б на виборах, якби вони пройшли зараз

Партія Порошенка і сам Президент перемогли б на виборах, якби вони пройшли зараз

Опитування
Укрінформ
Президент України Петро Порошенко і його політична сила здобули б перемогу на виборах, якби вони проходили найближчим часом.

Це засвідчило дослідження, проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 6 по 11 жовтня 2017 року, яке є в розпорядженні Укрінформу.  

"У разі проведення парламентських виборів найближчим часом найбільше голосів отримали б такі політичні сили: Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" (13,6%) серед тих, хто має намір взяти участь у виборах, ВО "Батьківщина" (10,0%), Партія "Громадянська позиція" (8,9%), Партія "Опозиційний блок" (8,6%). За Політичну партію "За Життя" готові проголосувати 6,8% опитаних, які мають намір взяти участь у виборах, за Радикальну Партію Олега Ляшка – 6,5%, за "Об’єднання "Самопоміч" – 5,9%, за Об'єднання правих партій ("Свобода", "Правий Сектор", "Національний корпус") - 4,2%", - йдеться в дослідженні.

Щодо інших політичних сил, то вони набрали б менше 3% голосів виборців кожна.

"У випадку проведення президентських виборів найбільшу електоральну підтримку в першому турі виборів отримали б Петро Порошенко (14,0% серед тих, хто має намір взяти участь у виборах), Юлія Тимошенко (8,4%), Анатолій Гриценко (7,2%), Юрій Бойко (6,8%), Святослав Вакарчук (6,6%), Олег Ляшко (6,3%). За Вадима Рабіновича готові віддати свій голос 5,9% учасників виборів, за Володимира Гройсмана – 4,1%, за Андрія Садового – 4,0%, за Олега Тягнибока – 3,0%, за Віталія Кличка – 2,0%, за Арсенія Яценюка – 1,4%, за Петра Симоненка – 1,4%, за Дмитра Яроша – 1,1%, за Надію Савченко – 0,8%", - зазначається в дослідженні.

Читайте також: У Центрі Разумкова назвали ризики "року виборів" для економіки

Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-