Якби не деякі «патріоти»…

Якби не деякі «патріоти»…

Блоги
Укрінформ
Але нам своє робити

Спецпредставник США з питань України Курт Волкер справедливо зазначає, що ситуація в Калинівці аж ніяк не вплине на рішення щодо летальної зброї, це рішення прийматиметься точно не за наслідками історії з вибухом військового складу.

Я знаю, скільки зусиль докладає українська влада, аби таке рішення було. Тим часом десятки українських політиків – «патріотів» упражняються в прогнозах і зловтішаються, що нам зброї не дадуть, та й не можна її давати країні, де вибухають склади. Можете бути певні, що ці свої зловісні й підлі сентенції вони виконують не лише на партійних сторінках і в ФБ, а нашіптують по посольствах і західних столицях.

Це ті самі люди, які просили не давати нам безвіз, раділи розгорнутій проти України інформаційній «експертній» кампанії, що начебто Україна причетна до постачання зброї й двигунів до підсанкційних країн і нашіптували, що тепер і Україна потрапить в міжнародну ізоляцію і під санкції, ці самі люди принижували українських прикордонників, в грош не ставлять український кордон, і називають українського президента «ваш президент». У мене весь час виникає запитання: а хто тоді ваш президент? Де ваші кордони? І яка є ваша країна? Бо проти України ви працюєте знатно. 

Але то таке. Нам своє робити, хоч після всіх цих нашіптувань доносити інформацію Заходу буває важче. Й хто знає, наскільки раніше приймалися б у західних столицях потрібні Україні рішення, якби не деякі «патріоти»...

Ірина Геращенко

FB

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-