Політика - Останні новини

22 вересня 2023


Столтенберг: Забезпечити перемогу України у війні – в інтересах США та НАТО

НАТО, країни-союзниці та партнери Альянсу чітко усвідомлюють, що перемога України у боротьбі проти російської агресії відповідає їх власним інтересам у сфері безпеки, і продовжать підтримку України.


Зеленський розповів, чого очікує від Конгресу США щодо ухвалення нової допомоги Україні

Президент України Володимир Зеленський за результатами спілкування з членами Конгресу США висловив очікування, що в питанні ухвалення нового пакету допомоги Україні буде «нормальний результат».


Байден очікує від Конгресу ухвалення нової оборонної підтримки України

Президент США Джо Байден висловив очікування, що американські законодавці продемонструють розумний підхід та ухвалять новий масштабний пакет підтримки України в умовах її протистояння російській агресії.

21 вересня 2023


Боррель у Нью-Йорку розповів, яким бачить завершення війни в Україні

Не існує сценарію, за якого Україна може прийняти домінування Росії, і єдиним результатом війни, яку Путін розв’язав проти України, має бути справедливий мир, за якого агресор вийде з окупованих територій, заплатить за завдану шкоду та відповість за скоєні злочини.


Мішель з трибуни ООН підтвердив непохитну підтримку України з боку ЄС

Президент Європейської ради Шарль Мішель під час виступу на засіданні Генеральної Асамблеї ООН в Нью-Йорку підтвердив, що Європейський Союз буде непохитно підтримувати Україну у її боротьбі проти російської агресії.


У Папи Римського заявили про підтримку територіальної цілісності України

Секретар у справах стосунків Святого Престолу з державами та міжнародними організаціями архиєпископ Пол Річард Ґаллаґер заявив у середу про підтримку територіальної цілісності України та закликав міжнародну спільноту до рішучих дій для пошуку тривалого миру в Україні.


Зеленський зустрівся із лідерами Демократичної та Республіканської партій

Президент Володимир Зеленський у Вашингтоні провів зустріч із лідером Демократичної партії в Сенаті США Чаком Шумером, лідером Республіканської партії в Сенаті Мітчем Макконнеллом і сенаторами.


Зеленський зустрівся зі спікером Палати представників США та лідерами обох партій

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч зі спікером Палати представників Конгресу США Кевіном Маккарті, лідером Республіканської партії в Палаті представників Стівом Скалізом і лідером Демократичної партії в Палаті представників США Хакімом Джефрісом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}