Кабмін оголосив конкурс на посаду держсекретаря МОЗ

Кабмін оголосив конкурс на посаду держсекретаря МОЗ

1016
Укрінформ
Кабінет міністрів України оголосив новий конкурс на посаду державного секретаря Міністерства охорони здоров'я.

Текст відповідного розпорядження оприлюднено на Урядовому порталі. 

"Відповідно до частини другої статті 23 Закону України "Про державну службу", оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державного секретаря Міністерства охорони здоров’я з визначенням умов проведення конкурсу згідно з додатком", - йдеться у документі.

Держсекретар МОЗ повинен організовувати роботу апарату відомства, забезпечувати підготовку пропозицій щодо виконання завдань МОЗ, організовувати та контролювати виконання апаратом міністерства Конституції та законів України, а також виконувати низку інших важливих функцій.

Читайте також: Супрун каже, що лікарів підбурюють на акції протесту

Умови оплати праці також прописані в розпорядження. Так, посадовий оклад держсекретаря становитиме 13 тис. грн, передбачаються надбавка за ранг та інші надбавки, доплати та премії.

Як повідомляв Укрінформ, Кабмін не призначив заступника директора з питань реєстрації та фармаконадзору ДП "Державний експертний центр" МОЗ Наталію Шолойко на посаду держсекретаря МОЗ, оскільки спецперевірка засвідчила відмінності у задекларованих нею та членами її родини доходах за 2015 рік. Також перевірка виявила конфлікт інтересів, оскільки чоловік і дочка Шолойко пов'язані з фармацевтичним бізнесом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-