Порошенко призначив керівника Служби зовнішньої розвідки

Порошенко призначив керівника Служби зовнішньої розвідки

2909
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко призначив головою Служби зовнішньої розвідки Єгора Божка, який з червня 2015 року виконував обов’язки глави Місії України при НАТО.

Глава держави підписав відповідний указ про призначення та представив колективу СЗР України нового керівника, повідомляє прес-служба Президента.

"Я знаю Єгора Божка давно – як патріота, рішучу, професійну людину, яка має величезний досвід закордонної роботи", - сказав Порошенко під час його представлення колективу СЗР.

За його словами, робота Божка у Місії України при НАТО дала можливість скоординувати зусилля наших міжнародних партнерів на підтримку України та значно підсилити обороноздатність нашої держави. Він також зауважив, що ця діяльність має особливе значення для захисту національних інтересів України.

Читайте також: Порошенко подякував розвідникам: Ваш досвід вивчають всі розвідки світу

Президент висловив впевненість, що призначення нового голови СЗР України надасть імпульсу у розвитку Служби. "Стрижнем успішності усіх починань і звершень є людина, її патріотизм, рівень професіоналізму, державницька мотивація та готовність до самопожертви – самопожертви в ім’я українського народу,  Української держави", - наголосив Порошенко.

Глава держави окреслив стратегічні напрямки розвитку Служби та її взаємодії з ключовими партнерами. Він також висловив впевненість, що новопризначеному керівнику вдасться значно підсилити ефективність роботи Служби та взаємодії з іншими відомствами оборонного блоку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-