Божок

23 червня 2020

19 червня 2020


Божок просить відсторонити його з посади заступника глави МЗС

Заступник міністра закордонних справ Єгор Божок, який є фігурантом одного з проваджень проти п’ятого Президента Петра Порошенка, заявив, що просить відсторонити його з посади з метою проведення прозорого розслідування.

14 червня 2020

11 червня 2020


ДБР двічі повідомило про підозру заступнику глави МЗС Божку

ДБР повідомило заступнику міністра закордонних справ Єгору Божку про підозру у видачі незаконного наказу під час перебування на посаді голови Служби зовнішньої розвідки, яким було призначено Сергія Семочка його першим заступником.

11 березня 2020

03 березня 2020


Викрадення підприємств в ОРДЛО: Україна збирає для суду докази проти РФ

Міністерство закордонних справ продовжує шукати юридичні докази економічних злочинів Росії на Донбасі, щоб змусити її у судовому порядку відповісти за викрадення українських підприємств в ОРДЛО.


Україна чітко реалізує план посилення берегової оборони в Чорному і Азовському морях - Божок

Україна має розрахований на середньострокову перспективу план відновлення і посилення берегової оборони в Чорному і Азовському морях, який чітко реалізує разом з партнерами з США, Британії і НАТО.


МЗС попередило владу України, Євросоюз і НАТО про інформатаку Росії навесні

Міністерство закордонних справ України попередило керівництво України і партнерів з ЄС і НАТО про посилення інформаційної атаки "русского мира" напередодні 75-ї річниці завершення Другої світової війни.

26 вересня 2019

01 квітня 2019

14 березня 2019

24 січня 2019


Голова СЗР привітав особовий склад і ветеранів зі 100-річчям зовнішньої розвідки

Голова Служби зовнішньої розвідки України Єгор Божок привітав особовий склад та ветеранів СЗР зі 100-річчям з дня створення першого підрозділу української зовнішньої розвідки та професійним святом - Днем зовнішньої розвідки України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-