Зеркаль: Білорусь на словах поводиться як партнер, а насправді - зовсім по-іншому

Зеркаль: Білорусь на словах поводиться як партнер, а насправді - зовсім по-іншому

Відео
1564
Ukrinform
Білорусь на словах поводиться себе як партнер, а насправді діє зовсім по-іншому.

Про це сказала заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль в ефірі програми "Час. Підсумки дня" на "5 каналі". 

"Насправді по Білорусі, мені здається, набагато більше питань, ніж відповідей, зараз. Зокрема, наприклад, той же вступ Білорусі до Світової організації торгівлі. Чи будемо ми підтримувати Білорусь у цьому вступі, зважаючи, наприклад, на те, що Білорусь – це остання країна Євроазійського економічного союзу, яка вступає до СОТ? І що буде, які будуть наслідки цього вступу? Чи ми все ж таки будемо дивитися на свої інтереси, і нав'язувати вже Білорусі, через Білорусь ЄврАзЕСу свої інтереси, включаючи транзит, включаючи всі заборони, включаючи всі ліцензії і всю решту питань, а також, звичайно, вирішуючи питання і в'їзду громадян України і безпеки громадян України в Білорусі", – наголосила Зеркаль.

Читайте також: У Білорусі підтвердили, що українець Павло Гриб перетнув кордон 24 серпня

Вона зазначила, що, на її погляд, це комплексне питання, і ми маємо підходити до цього комплексно, "бо Білорусь на словах поводиться як партнер, а насправді вони поводяться зовсім по-іншому".

Фото на першій сторінці: EPA
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-