SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Прем'єр назвав головний здобутк і головну поразку часів незалежності - 22.08.2017 11:19 — Новини Укрінформ
Прем'єр назвав головний здобутк і головну поразку часів незалежності

Прем'єр назвав головний здобутк і головну поразку часів незалежності

928
Ukrinform
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман переконаний, що головним успіхом України за часи незалежності є державність нашої країни.

Про це він заявив, спілкуючись із журналістами під час відвідування Центру соціальних служб у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Найголовніший успіх, який у нас є за 25 років, це наша державність! Це - успіх!", - підкреслив глава уряду.

Водночас він зазначив, що головною поразкою цих часів є те, що не вдалося тим, хто брав участь у будівництві держави, зробити її сучасною, реформованою державою, у якій високі соціальні стандарти. 

Володимир Гройсман та Віталій Кличко відвідали Центр соціальних служб у Києві/ Фото: Владислав Мусієнко

Читайте також: Гройсман: причин для підвищення ціни на газ для населення немає, крапка

"Тепер нам потрібно стверджувати нашу незалежність, повернути наші території обов'язково, але найголовніше питання - підвищити якість життя українських громадян", - наголосив Гройсман.

При цьому Прем'єр-міністр запевнив, що сьогоднішні кроки уряду призведуть до стабілізації ситуації в країні та зміні якості життя в кращий бік.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-