Саакашвілі заявляє, що до його українського паспорта Польща і США не мають питань

Саакашвілі заявляє, що до його українського паспорта Польща і США не мають питань

1252
Ukrinform
Екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив, що він потрапив до Польщі за українським паспортом, незважаючи на нещодавній указ Президента України про позбавлення його громадянства

Про це він сказав під час виступу у Варшаві, відео якого було опубліковано в мережі YouTube, повідомляє Еспресо.TV.

"Я вважаю, цей паспорт не іграшка. Я поїхав до аеропорту в Америці, сів на літак. Вони подивилися на мій паспорт, не було ніяких питань, хоча Аваков і викликав до себе посла США, аби попередити, щоб мене не випускали за цим паспортом, тому що він недійсний. Потім я приїхав до Польщі, мені посміхнулися і сказали: "Проходьте, ласкаво просимо!" – сказав Саакашвілі.

За його словами, указ Президента України Петра Порошенка про позбавлення його громадянства є незаконним та не визнається західними країнами. Тому, як вважає Саакашвілі, у нього і не виникло проблем з пересуванням за кордон.

Читайте також: Грузія відправила Польщі запит щодо Саакашвілі

Як відомо, екс-президента Грузії і колишнього главу Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі позбавили громадянства України.

У відповідь захист Саакашвілі заявив, що подасть позов до Президента Петра Порошенка з приводу позбавлення українського громадянства.

Пізніше Саакашвілі заявив, що йому не належить підпис у копії анкети на отримання українського громадянства, на основі якої Порошенко позбавив його громадянства.

В уряді Грузії заявили, що будуть вимагати видачі Саакашвілі від будь-якої країни, де він залишиться. На території Грузії проти Саакашвілі порушено чотири кримінальні справи.

4 серпня Саакашвілі заявив, що США і Польща не визнали скасування його українського паспорта.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-