Нардеп: Тисячами правок до пенсійної реформи намагаються

Нардеп: Тисячами правок до пенсійної реформи намагаються "завалити закон"

Укрінформ
Член фракції "БПП" Вадим Денисенко вважає, що внесення майже 3 тисяч правок до другого читання законопроекту про пенсійну реформу є намаганням не допустити прийняття закону.

Про це він написав у Facebook.

"До законопроекту про пенсійну реформу подано три тисячі правок. І це при тому, що закон нормальний і збалансований. Невже справді так багато людей, які мріють, щоб з першого жовтня не відбулося осучаснення пенсій? Така кількість правок вноситься лише тоді, коли хтось хоче завалити закон", - написав він.

Разом із тим на офіційному сайті ще не оприлюднено тексту законопроекту до другого читання і депутатських поправок до нього.

Денисенко закликав депутатів проголосувати за прийняття законопроекту.

"Я розумію, що пенсіонери найкраще голосують. Я розумію, що за них борються всі партії. Я також розумію, що в законі закладений механізм автоматичного осучаснення, коли пенсії піднімаються не під вибори, а по плану, незалежному від забаганок тих, хто сьогодні при владі", - зазначив Денисенко.

Читайте також: Гройсман наполягає: Рада має ухвалити пенсійну реформу у вересні

Як повідомлялося, народні депутати 13 липня 2017 року підтримали у першому читанні урядовий законопроект N 6614 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій, який входить до пакету законопроектів щодо пенсійної реформи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-