У Варшаві сказали, хто ще, окрім США, може дати Україні летальну зброю

У Варшаві сказали, хто ще, окрім США, може дати Україні летальну зброю

Укрінформ
Летальну зброю Україні для захисту від російської агресії мають надати не лише США, але й інші країни, у першу чергу Канада, Велика Британія та Польща.

Про це у коментарі Укрінформу заявив голова виконавчої ради Євроатлантичного товариства у Варшаві, колишній міністр національної оборони Польщі Януш Онишкевич.

“Заяви з боку американських чиновників (у питанні надання летальної зброї — ред.) є досить серйозними: побачимо чи це викується в якісь конкретні дії не лише з боку США, але згодом і з боку інших європейських країн. Найбільш ймовірно,  що до США долучаться Канада, Велика Британія і Польща”,- підкреслив Онишкевич.

Експерт наголосив, що він від самого початку підтримує ідею надання Україні летальної зброї для захисту своєї території. 

“Чим сильнішою є Україна, тим більші шанси, що регіону не загрожуватимуть додаткові авантюрні дії Росії. Натомість, чим слабшою буде українська армія, тим більшою є спокуса Росії до подальшої агресії”,- констатував  експерт.

Читайте також: Путіну прогнозують «прохолоду» в Гамбурзі

Він додав, що підтримувати українську армію потрібно не лише  “матрацами чи шоломами”, але поставками конкретних видів озброєнь та техніки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-