Клімкін вважає, що НАТО виграє від вступу України

Клімкін вважає, що НАТО виграє від вступу України

Укрінформ
Україні є чим поділитися з НАТО, для якої Київ став би не баластом, а "доданою вартістю".

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін в інтерв`ю австріському виданню Profil.

"НАТО нам близьке і ми для НАТО важливі. Таким чином, ми маємо намір привести себе у відповідність зі стандартами НАТО й бачимо членство як мету. Чим ризикуватиме НАТО, врешті-решт, питання гіпотетичне", - сказав міністр, нагадавши, що Путін хоче дестабілізувати Україну й знищити проект європейської та демократичної країни.

За словами Клімкіна, прийняття України до лав НАТО представляє для альянсу "додану вартість". Організація має готуватися до нових викликів і зробити це буде легше з Україною, ніж без неї, переконаний глава українського МЗС. Він зазначив, що Україна довела, що вміє боротися за свою країну і вже не представляє з себе легку мету. Йдеться тут не лише про озброєння або досвід віддзеркалення гібридної війни, а й про питання тактики, боєздатність - речі, без яких найсучасніша зброя безсила. "Наші партнери по НАТО можуть багато чому у нас повчитися", - запевнив дипломат. 

Клімкін вказав на те, що у момент агресії Росії Україна була позаблоковою державою й де-факто нейтральною. "Цю помилку ми не повторимо", - заявив він, додавши, що Австрія може собі це дозволити, а Україна - ні.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-