В Україну їде глава МЗС Швеції

В Україну їде глава МЗС Швеції

Укрінформ
Міністр закордонних справ Швеції Маргот Вальстрьом 13 червня прибуде в Україну з візитом, під час якого відвідає Київ та Одесу і візьме участь у VI шведсько-українському бізнес-форумі.

Про це в понеділок на презентації дискусійної записки щодо українсько-шведських відносин заявив посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Завтра міністр закордонних справ Швеції прибуде в Україну. Це буде її четвертий візит за час перебування на посаді. Вона відвідає Одесу і Київ та візьме участь у бізнес-форумі", - сказав Хагстрьом.

Він зазначив, що потенціал українсько-шведських бізнесових відносин доволі високий, наразі існують умови для його розвитку, і саме цьому буде присвячено бізнес-форум за участю великих компаній України та Швеції.

15 червня у Києві відбудеться VI Шведсько-український бізнес-форум, організований Посольством Швеції в Україні за підтримки шведської бізнес-спільноти. Він був започаткований у 2012 році. Темою цьогорічної зустрічі стане укріплення торгових взаємовідносин між двома країнами під гаслом "Швеція-Україна: зростаємо разом".

Як інформує Посольство Швеції, упродовж 2016 року шведський експорт до України зріс на рекордні 60%, досягши найвищих показників з 2011 року. Український експорт до Швеції також збільшився на 21% і є найвищим з 2008 року.

У рамках заходу за ініціативою Шведської торгової колегії і за підтримки українського Офісу з просування експорту буде проведений семінар "Експорт до Швеції", покликаний продемонструвати можливості скандинавського ринку і надати практичну інформацію і поради для вітчизняних виробників у сферах деревообробної, харчової і текстильної промисловостей.

Участь у форумі візьмуть представники урядів Швеції й України і бізнесу обох країн. Успішні кейси презентують спікери таких відомих брендів, як Ericsson, Scania, SEB Corporate Bank, Sigma Software, SKF тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-