Гройсман сказав, як асоціація з ЄС змінить роботу Кабміну

Гройсман сказав, як асоціація з ЄС змінить роботу Кабміну

Укрінформ
Завершення процедури ратифікації Угоди про асоціацію з Європейським Союзом є лише початком шляху, який Україна повинна пройти у питаннях змін і реформ.

Про це заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Угода про асоціацію — це лише початок шляху, який ми маємо з вами здолати всередині нашої країни, забезпечити необхідні реформи і зміни, які абсолютно повністю інтегрують нас до великої, успішної європейської країни”, - сказав Гройсман.

Він підкреслив, що порядок денний роботи українського уряду має бути повністю сфокусований на “якісному виконанні Угоди про асоціацію з ЄС”.

Так, за його словами, європейська інтеграція - це, у першу чергу, сильна економіка, сильна і незалежна судова система, демократичний устрій, справедлива соціальна політика, якісна інфраструктура, якісна освіта, доступ до якісної медицини тощо.

“Завершений етап ратифікації говорить про те, що ми рухатимемо зміни швидше, якісніше, ми маємо швидко пройти план, який передбачений цією Угодою, але це потребує дуже серйозної роботи кожного міністерства”, - наголосив Глава уряду.

Як повідомляв Укрінформ, Нідерланди у вівторок, 30 травня завершили ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС, ставши останньою країною Європейського Союзу, яка ратифікувала документ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-