Парубій запрошує провести наступну сесію ПА НАТО у Києві

Парубій запрошує провести наступну сесію ПА НАТО у Києві

Укрінформ
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, який 29-30 травня бере участь у Пленарному засіданні весняної сесії ПА НАТО у Грузії, запропонував президентові ПА НАТО Паоло Аллі розглянути можливість проведення однієї з наступних сесій Парламентської Асамблеї НАТО у Києві.

Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради України.

"Андрій Парубій звернувся до Паоло Аллі з проханням розглянути можливість проведення однієї з наступних сесій Парламентської Асамблеї НАТО у Києві", - зазначається у повідомленні.

На початку тристоронньої зустрічі в рамках засідання Парламентської асамблеї НАТО у Тбілісі з президентом ПА НАТО Паоло Аллі та Головою парламенту Грузії Іраклієм Кобахідзет очільник Верховної Ради України розповів про перебіг бойових дій на Донбасі, зокрема про посилення обстрілів по українських позиціях з боку російських окупантів, та відзначив, що Росія накопичує зброю у Криму.

"Ми вважаємо, що це загроза не лише для регіону, а й для всього світу. Тому солідарність всього світу дуже важлива», - зазначив Парубій.

Як повідомляв Укрінформ, Голова Верховної Ради Андрій Парубій 29-30 травня перебуватиме з візитом у Грузії з метою участі у Пленарному засіданні весняної сесії ПА НАТО. Програмою візиту передбачені ряд двосторонніх та тристоронніх зустрічей, виступ із доповіддю на Пленарному засіданні сесії ПА НАТО, участь у дебатах та голосуванні за проект Декларації щодо підтримки Євро-Атлантичної інтеграції Грузії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-