Канада має робити більше для припинення російської агресії – депутат

Канада має робити більше для припинення російської агресії – депутат

609
Ukrinform
Канаді слід докладати більше зусиль для допомоги Україні у протистоянні агресії Росії.

Таку думку під час виступу у федеральному парламенті Канади висловив депутат від опозиційної Консервативної партії Керрі Діотте, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Чинний уряд має робити більше для зупинки російської агресії», - сказав Діотте.

На його переконання, нині кримські татари постають перед не меншими загрозами, ніж за радянського режиму. «У наш час кримські татари в руках Володимира Путіна знову постають перед небезпеками. Знову вони зазнають зазіхань на свободу слова, віру та, у багатьох випадках, життя. Однакова зла ідеологія застосовувалася у радянський час в намаганні знищити кримських татар і в сучасній крадіжці Росією Криму в України», - зазначив депутат.

Він назвав геноцидом депортацію кримських татар радянським режимом у 1944 році. «Це була спроба стерти маленький народ із лиця Землі. Іншими словами, це був геноцид», - підсумував Діотте.

Як відомо, у 1944 році за рішенням Державного комітету оборони СРСР з Криму в Узбекистан і сусідні райони Казахстану, Таджикистану і в деякі регіони РРФСР були депортовані кримські татари. Всього, без урахування демобілізованих військових, було виселено 238,5 тис. представників цього народу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-