Прем'єр Італії закликав США і ЄС не забувати про кризу в Україні

Прем'єр Італії закликав США і ЄС не забувати про кризу в Україні

Укрінформ
Попри те, що провідні економіки Євросоюзу багато втратили на санкціях проти Росії, цей крок був правильно реакцією на її агресію проти України.

З такою заявою виступив під час візиту до Вашингтона прем'єр-міністр Італії Паоло Джентілоні, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Ні США, ні Євросоюз не повинні забувати про українську кризу", - наголосив глава уряду Італії під час виступу в Центрі стратегічний і міжнародних досліджень.

Відповідаючи на питання про відносини з Москвою, Джентілоні сказав, що Італія та Німеччина найбільше втратити від введення санкцій проти Росії після того, як вона окупувала український Крим та підтримала сепаратистів на Донбасі.

"Але ми мали рацію, реагуючи на те, що сталося", - заявив італійський лідер.

Він підкреслив, що Захід "не повинен проявляти не слабкість, а єдність" реагуючи на агресію з боку Росії. Однак, за його словами, правильним шляхом було би не ізолювати РФ, а залучити її до світових процесів. Він пояснив це тим, що історично Росія, коли на неї нападають, реагує з величезною віддачою.

"Якщо ж долучити Росію до участі у міжнародних процесах, вона, скоріше за все, покаже свої слабкості", - переконаний італійський прем'єр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-