Україна vs Росія: Європарламент закликає ЄС підтримати Київ – проект резолюції

Україна vs Росія: Європарламент закликає ЄС підтримати Київ – проект резолюції

Укрінформ
У Європарламенті планують офіційно закликати Раду ЄС підтримати Україну у розгляді позову проти Росії, що триває у Міжнародному суді ООН.

Про це йдеться у проекті резолюції Європарламенту "Українські політичні в’язні у Росії та ситуація у Криму", яку депутати проголосують у четвер, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"ЄП закликає Раду ЄС визначити шляхи підтримки України у Міжнародному суді у справі з притягнення Російської Федерації до відповідальності за підтримку тероризму на сході України та дискримінації етнічних українців у кримських татар в окупованому Криму", - йдеться у проекті резолюції.

У Європарламенті вкотре запевнили у підтримці суверенітету, незалежності та територіальної цілісності у межах міжнародно визнаних кордонів та суворо засудили нелегальну анексію Криму та Севастополя Росією.

У проекті резолюції висловлюється повна підтримка твердої і послідовної рішучості ЄС та країн-членів не визнавати анексію півострова, а також підтримка уведених у зв’язку з цим обмежувальних заходів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-