Екс-головнокомандувач НАТО закликає Трампа дати Україні оборонну зброю

Екс-головнокомандувач НАТО закликає Трампа дати Україні оборонну зброю

1027
Ukrinform
Президент США Дональд Трамп має уникнути помилки Барака Обами, який не наважився надати Україні оборонні озброєння, необхідні для самооборони.

Про це заявив генерал Філіп Брідлав, колишній головнокомандувач військ НАТО у Європі, у свідченнях перед комітетом Сенату із міжнародних відносин, повідомляє Голос Америки.

"Адміністрація Трампа, яка розуміє важливість сильної позиції для успіху у переговорах, повинна сповідати позицію розміщення оборонних засобів на найближчих підступах до супротивника, коли йдеться про протидію викликам Кремля на адресу НАТО. Адміністрація Обами не виявила бажання надати Україні оборонні озброєння, необхідні для того, щоб краще захистити себе. Нова команда спроможна уникнути цієї помилки", - йдеться у тексті виступу Брідлава, оприлюдненому на сайті Комітету.

Він також закликав Трампа не знімати санкцій з Росії до повного виконання Росією умов Мінських угод.

"Діалог з Росією можливий, так само, як і співпраця з певних важливих питань. Але не можна дозволити, щоб заради співпраці ми відмовлялись від власних принципів, чи здавали власні інтереси. Ми повинні починати діалог на базі довіри та взаємоповаги. Таким чином, можна буде досягнути угод, які служитимуть нашим інтересам, і протримаються тривалий час", - відзначив генерал.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-