Парасюк прогнозує розгляд законопроекту про розмитнення авто

Парасюк прогнозує розгляд законопроекту про розмитнення авто

13950
Ukrinform
Народний депутат Володимир Парасюк повідомив, що законопроект N 5567, який передбачає пом'якшення розмитнення авто з іноземними номерами, цього тижня має розглянути профільний комітет для подальшого винесення на голосування у парламент.

Про це народний депутат повідомив у вівторок у розмові з кореспондентом Укрінформу.

"Зараз іде цивілізований метод вирішення проблеми, тож критичної ситуації не бачу стосовно того, щоб блокувати автошляхи. Цього тижня ми провели консультації, відбудеться комітет з податкової та митної політики. Ми сподіваємося, що там розглянуть цей законопроект, дадуть йому позитивне рішення, і далі він потрапить у парламент на голосування. Якщо така дорожня карта не буде виконана, то стоятиме питання про протестні акції", - сказав Парасюк.

Як повідомляв Укрінформ, 24 січня зранку в'їзди до Києва на Броварській, Бориспільській, Житомирській, Варшавській і Одеській трасах частково заблокували активісти з вимогою ухвалити зміни до Митного кодексу, що передбачають пом'якшення розмитнення автомобілів з іноземними номерами. Також активісти від ГО "АвтоЄвроСила" мітингували під будівлею Кабміну.

У пояснювальній записці до законопроекту N 5567 зазначається, що з року в рік набувають поширення факти порушення громадянами вимог митного законодавства в частині зобов’язань про транзит та зворотне вивезення транспортних засобів особистого користування. "Зняття соціальної напруги, що викликана відсутністю можливості легалізації в Україні значної кількості раніше ввезених транспортних засобів, потребує внесення змін до статті 380 Митного кодексу України в частині запровадження умовного часткового звільнення від оподаткування митними платежами таких транспортних засобів і встановлення справедливої плати за їх тимчасове ввезення", - йдеться у документі.

Одночасно із цим пропонується посилити контроль за транзитним переміщенням таких транспортних засобів шляхом внесення змін до статті 381 Митного кодексу України щодо поновлення декларування цих операцій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-