Гройсман розповів Броку про реформи-2017

Гройсман розповів Броку про реформи-2017

Фото
Укрінформ
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман у середу провів зустріч із головою Комітету у закордонних справах Європарламенту Елмаром Броком. На зустрічі йшла мова про плани українського уряду щодо проведення реформ у наступному році.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Володимир Гройсман розповів Елмару Броку про плани уряду щодо проведення реформ на наступний рік. Зокрема, за його словами, буде продовжено реформу державної служби, судову реформу, реформу місцевого самоврядування і децентралізації влади, енергетичну реформу", - йдеться в повідомленні.

Гройсман також зазначив, що уряд формує необхідні заходи щодо підвищення ефективності антикорупційної політики.

Серед пріоритетів на наступний рік також приватизація та зміна корпоративного управління державних компаній, секторальні реформи у сферах освіти та охорони здоров'я.

Уряд оптимістично оцінює перспективи у новому році та передбачає економічне зростання в Україні у 2017 році на рівні 3%, зазначив Гройсман.

Український прем'єр також поінформував Брока про націоналізацію найбільшого банку - Приватбанку.

Як зазначає Урядовий портал, Брок позитивно оцінив ухвалення Державного бюджету та дії уряду у проведенні реформ.

"Ті кроки з реформування судової системи, боротьби з корупцією, запровадження електронного декларування, - це все показує те, що в країні відбувається хороший прогрес. До того ж ми бачимо експертні оцінки щодо економічної ситуації у країні - ми бачимо, що показники покращилися", - зазначив Брок.

Фото: Урядовий портал

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-