Рада асоціації Україна-ЄС збереться завтра в Брюсселі

Рада асоціації Україна-ЄС збереться завтра в Брюсселі

Укрінформ
У понеділок, 19 грудня, у Брюсселі українська урядова делегація візьме участь у третьому засіданні Ради асоціації Україна-ЄС.

Від Європейського Союзу Раду асоціації приймає високий представник ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки Федеріка Могеріні, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

Під час засідання сторони обговорять ключові напрямки та сфери співробітництва. Йдеться про політичний діалог у розвитку політичної асоціації та реформи, питання юстиції, свобод та безпеки, економічну та секторальну співпрацю, включаючи торгівлю.

Планується підписання кількох двосторонніх документів.

«Сторони також обговорять питання щодо підтримки суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України у контексті Глобальної стратегії ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики, а також регіональні питання», - повідомили у Європейській службі зовнішньої діяльності.

Також у понеділок у бельгійській столиці пройде міжнародна конференція високого рівня щодо нового стратегічного партнерства Україна-ЄС в енергетичній сфері.

У заході візьмуть участь віце-президент Єврокомісії з питань енергетичного Союзу Марош Шефчович, міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, генеральний директор компанії ДТЕК Максим Тімченко та інші високі офіційні особи та представники енергетичного бізнесу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-