Клімкін говоритиме про звільнення Сущенка на зустрічах у НАТО та ОБСЄ

Клімкін говоритиме про звільнення Сущенка на зустрічах у НАТО та ОБСЄ

1413
Ukrinform
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін планує порушити питання звільнення українських політв'язнів, які утримуються в Росії, зокрема журналіста Укрінформу Романа Сущенка під час міністерських зустрічей Україна-НАТО і Україна-ОБСЄ.

Про це він заявив на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ Королівства Швеції Маргот Вальстрьом, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я планую підняти питання звільнення політв'язнів під час найближчих контактів з багатьма колегами, зокрема під час міністерської зустрічі Україна-НАТО і Україна-ОБСЄ і зробити питання звільнення політв'язнів основним і під час виступів, і під час контактів", - сказав Клімкін.

У відповідь на прохання журналістів прокоментувати сьогоднішнє рішення Московського суду щодо продовження терміну арешту Роману Сущенку ще на два місяці, Клімкін зауважив, що давно зробив за правило не коментувати рішення російських судів.

"Я вважаю, що всі рішення, які російські суди приймають щодо наших політв'язнів, не мають під собою юридичної основи. Це стосується і цього рішення (щодо Романа Сущенка - ред.)", - зауважив Клімкін.

Він додав, що Міністерство закордонних справ буде послідовно боротися за звільнення всіх українських політв'язнів. Водночас він зазначив, що ми розуміємо, що вирішення цих питань лежить у політичній площині.

"Тому нам так потрібна допомога з боку міжнародних партнерів", - наголосив міністр закордонних справ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-