У Києві перевірили резервну систему зв’язку

У Києві перевірили резервну систему зв’язку

Укрінформ
У Києві успішно провели перевірку системи резервної комунікації в умовах відсутності мобільного зв’язку та Інтернету для підприємств життєзабезпечення.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба КМДА.

"Сьогодні Київська міська державна адміністрація спільно з Держслужбою України з надзвичайних ситуацій, а також міськими службами та підприємствами провели перевірку резервної системи зв’язку комунального господарства міста Києва. Вона забезпечує оперативний зв’язок у разі відсутності мобільного зв’язку та мережі Інтернет і базується на системі головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у місті Києві", - повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Перевірка проведена успішно, система працює стабільно, і підприємства критичної інфраструктури, серед яких «Київтеплоенерго», «Київводоканал», «Київгаз», ДТЕК «Київські електромережі» та інші, готові до позаштатних викликів та ситуацій.

Читайте також: Столичні заклади освіти працюють у звичайному режимі - КМДА

«Важливо, щоб навіть в умовах відсутності стільникового зв’язку та Інтернету відповідальні особи на підприємствах були в доступі цілодобово і вчасно приймали вказівки відповідно до ситуацій», – сказав представник КМДА.

Пантелеєв зазначив, що місто діє за чітким та послідовним планом, а підприємства, які забезпечують стратегічно важливі функції, переведені в режим підготовки до роботи в умовах надзвичайної ситуації. Черговий крок – забезпечення цих підприємств гарантованим безперебійним зв’язком у разі відсутності стільникового зв’язку та Інтернету.

Читайте також: У Києві починають перевіряти систему цивільного захисту

«Нагадаю, що ми забезпечили можливість додаткового виробництва електроенергії на київських ТЕЦ. Це дозволить забезпечити безперебійне енергопостачання Києва в умовах надзвичайної ситуації, насамперед закладів соціальної сфери, зокрема лікарень. Протягом грудня та січня у постійній роботі перебувають 3-4 блоки, що дало можливість виробити близько 700 млн кВт⋅год електроенергії», – додав заступник голови КМДА.

Як повідомляв Укрінформ, усі заклади освіти мають місця, які виконують функції укриття в разі надзвичайної ситуації.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-