У Києві створять Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

У Києві створять Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

Укрінформ
У столиці створять Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю з метою комплексного підходу та здійснення реабілітаційних заходів.

Як передає Укрінформ, рішення підтримали 97 депутатів Київради, повідомляє пресслужба міської ради.

"Наразі люди з інвалідністю, як представники найбільш вразливих категорій населення, потребують постійної підтримки та допомоги. Важливим для повноцінного, активного життя людей з інвалідністю є залучення їх у суспільно-корисну діяльність, підтримка їх зв'язків із оточенням. Це питання особливо актуальне в умовах децентралізації, коли відповідальність за функціонування соціальної сфери повністю покладається на органи місцевої влади. Основним завданням Центру реабілітації є надання психологічних, соціально педагогічних, соціально-медичних та інформаційних послуг людям з інвалідністю та їх сім’ям», – зазначила голова Постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики Марина Порошенко.

Читайте також: На Львівщині люди з інвалідністю навчалися підприємництву у сфері туризму

Центр буде розташований на проспекті Правди, 4 у Подільському районі.

За словами Порошенко, Подільській районній в місті Києві державній адміністрації передано у постійне користування земельну ділянку площею майже 0,3 га під реконструкцію будівлі для розміщення Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. Діяльність закладу буде спрямована на створення умов для всебічного розвитку людей з інвалідністю, відновлення та підтримку їх фізичного та психічного стану, надання реабілітаційних послуг.

Читайте також: Ветеран АТО з інвалідністю під час велопробігу вшанував пам’ять полеглих на сході України бійців

Як повідомлялося, Київрада виділила землю столичному іподрому для захисту підприємства від забудовників.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-