У столиці створять науковий технопарк «Академ.Сіті»

У столиці створять науковий технопарк «Академ.Сіті»

Укрінформ
У Києві з’явиться науково-технологічний парк «Академ.Сіті», мета якого – підсилити роль науки та технологій у розвитку міста.

Як передає Укрінформ, створення парку обговорили під час заходу зі створення Асоціації академічного співробітництва «Академ.Сіті» з українськими та німецькими колегами", повідомляє пресслужба КМДА.

"Столиця давно потребує свого столичного «Адлерсхофу», який стане потужним центром інновацій та залучення інвестицій. Він складе успішну конкуренцію комерційним проєктам технопарків, що вже працюють», – прокоментував перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

Інноваційний парк реалізується на прикладі найуспішнішого в Німеччині проєкту «Адлерсхоф».

Учасникам також презентували ідею нового наукового парку, що працюватиме на базі кластера наукових установ НАН України, розташованого в Академмістечку.

«Впевнений, місто впорається з амбітним завданням. Адже Київ – із давніх-давен місто студентів та розвитку науки. У нас сконцентровані понад 400 наукових установ та понад сто вищих навчальних закладів», – вважає Кулеба.

Читайте також: Рада планує активізувати діяльність наукових парків

Також він додав, що створення наукового парку «Академ.Сіті» має всі шанси стати дійсно інноваційним, потужним центром, де сконцентруються наука і підприємництво, а міська влада допоможе, щоб цей проєкт був реалізований. Це шанс як для Києва, так і для всієї України. Про свою підтримку проєкту повідомила і делегація від Міністерства освіти та наукових досліджень Німеччини під час вітальної онлайн-промови.

Німецька команда працюватиме у столиці кілька днів, за цей час надасть столичним науковцям максимальну партнерську допомогу зі створення парку «Академ.Сіті» в Києві.

«Адлерсхоф» – один із найуспішніших науково-технологічних проєктів у Німеччині. На площі понад 4,2 кв. км базуються 1200 підприємств, працюють 22 тисячі людей та навчаються майже 6,5 тис. студентів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-