У Кличка закликають Міноборони якнайшвидше провести реставрацію будинку Сікорського

У Кличка закликають Міноборони якнайшвидше провести реставрацію будинку Сікорського

Укрінформ
Міністерство оборони має якнайшвидше провести реставрацію будинку авіаконструктора Ігоря Сікорського, розташованого по вулиці Ярославів Вал у столиці.

Як передає Укрінформ, про це сказав заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, повідомляє Офіційний портал Києва.

«Міністерство оборони і підпорядковане йому ДП «Готель Козацький» мають якнайшвидше провести низку заходів, спрямованих на збереження пам’ятки історії національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» на вул. Ярославів Вал, 15-Б. За поданням Департаменту охорони культурної спадщини Генпрокуратура вимагає протягом одного місяця з дати набрання рішенням суду законної сили укласти охоронний договір на пам’ятку національного значення та провести реставрацію», – сказав Мондриївський.

Читайте також: Київрада проситиме уряд передати Будинок Сікорського у комунальну власність

Він зазначив, що для збереження пам’ятки національного значення Міністерство оборони та державне підприємство «Готель «Козацький» мають якнайшвидше провести консерваційні роботи та привести будинок у належний стан.

Як повідомлялося, київська влада неодноразово заявляла про готовність прийняти Гостиний двір та Будинок Сікорського у власність громади міста і використовувати їх як заклади культури, публічні та музейні простори.

Будинок Сікорського із 2016 року перебуває на балансі підвідомчого Міноборони ДП «Готель Козацький».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-