Виконавчий директор BlaBlaCar - українцям: У вас тонни таланту

Виконавчий директор BlaBlaCar - українцям: У вас тонни таланту

Укрінформ
Іноземні інвестори їдуть в Україну, адже тут є багато розумних і талановитих людей.

Про це співзасновник та головний виконавчий директор BlaBlaCar Ніколя Брюссон заявив на Київському міжнародному економічному форумі (КМЕФ), повідомляє кореспондент Укрінформу.

“У вас тонни таланту. І це не дешева робоча сила, а розумні люди. Якщо ви подивитеся на нашу сферу, де цифрова революція, то ми шукаємо розробників, інженерів, бо їх зараз бракує. Реальність така, що переважна кількість людей розглядає такі країни як Україна, і саме Україну, бо у вас є розумні інженери, є розробники”, - сказав Брюссон.

Головний виконавчий директор ACCIONA, світового лідера у виробництві відновлювальної енергетики, Хосе Мануель Ентреканалес погодився з такою думкою. "Україна — дуже важливий регіон, який має свої переваги. І ще один дуже важливий елемент: у цій країні є найбільша кількість талантів, ніж ви зазвичай зможете знайти на ринках праці інших країн”, - сказав він.

Ентреканалес вважає, що вести успішний бізнес в нашій державі цілком реально, бо вона розвивається, бізнес-клімат поступово покращується. “Україна має гарний баланс між ризиками та поверненням інвестицій“, - додав він.

Читайте також: Horasis International Meeting збере у Києві понад 200 топ-інвесторів світу

КМЕФ зібрав разом представників малого, середнього та великого бізнесу, економістів зі світовим ім'ям, топ-менеджерів провідних міжнародних компаній та інвестиційних фондів, державних діячів.

Участь у ньому беруть численні делегації іноземних бізнесменів, фінансистів та інвесторів, які обговорюють перспективи співпраці з вітчизняними підприємствами.

На КМЕФ створено необхідні умови для того, щоб бізнесмени знайшли своїх партнерів, клієнтів чи контакти для розвитку бізнесу, а сам форум ближче ознайомив іноземних гостей з можливостями України.

Ключовою темою заходу стало майбутнє країн у світі хай-тек - в умовах, коли проривні технології та швидкі трансформації відразу у багатьох секторах міняють правила тону навіть на стабільних ринках.

Читайте також: Латвійський фонд надасть допомогу талановитим підприємцям з України

Експерти з різних сфер упродовж 18-19 жовтня спробують дати свої прогнози щодо того, які зміни найбільше вплинуть на життя людства у наступному десятилітті та що варто робити бізнесу та державам, щоб скористатися викликами нової епохи. Зокрема, впродовж двох днів буде розглянуто вплив на бізнес і суспільство таких новітніх технологій, як штучний інтелект, роботизація, блокчейн.

Нагадаємо, Київський міжнародний економічний форум - постійно діючий майданчик для формування стратегії економічного розвитку України. Орієнтований на організацію діалогу бізнесу, експертів та влади, запозичення найкращого світового досвіду. Перший КМЕФ відбувся у 2014 році.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-